Batteri til Philips XC8349/01R1, 25.2V, 3900mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Philips |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Philips D116-7S1P 25.2V 3900mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Philips XC8349/01R1, 25.2V, 3900mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 3900mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Philips |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Philips D116-7S1P 25.2V 3900mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
