Batteri til Philips XC7057, 25.9V, 2200mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.9V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Philips |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Philips 300008109471 25.9V 2200mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Philips XC7057, 25.9V, 2200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.9V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Philips |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Philips 300008109471 25.9V 2200mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
