Batteri til Philips FC8820, 14,4V, 3400mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14,4V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Philips |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Philips FC8810 14,4V 3400mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Philips FC8820, 14,4V, 3400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14,4V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Philips |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Philips FC8810 14,4V 3400mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
