Batteri til Pentax K3II, 7.4V, 2900mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 2900mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Pentax |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Pentax D-Li90 7.4V 2900mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Pentax K3II, 7.4V, 2900mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 2900mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Pentax |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Pentax D-Li90 7.4V 2900mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!


