Batteri til Panasonic Toughbook CF-33LEQGAT3, 11.1V, 22Wh/1990mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 22Wh/1990mAh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU1AW 11.1V 22Wh/1990mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Panasonic Toughbook CF-33LEQGAT3, 11.1V, 22Wh/1990mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 22Wh/1990mAh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU1AW 11.1V 22Wh/1990mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Panasonic Toughbook CF-33
Panasonic Toughbook CF-33mk1
Panasonic Toughbook CF-33AEHFATG
Panasonic Toughbook CF-33AEHFZTG
Panasonic Toughbook CF-33AEHFZTN
Panasonic Toughbook CF-33AEHGATG
Panasonic Toughbook CF-33AEQGATG
Panasonic Toughbook CF-33LEHFAT3
Panasonic Toughbook CF-33LEHGAT3
Panasonic Toughbook CF-33LEQGAT3
