Batteri til Panasonic Lumix DMC-L1, 7.2V, 1700mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1700mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6846781589570 |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BL14 7.2V 1700mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Panasonic Lumix DMC-L1, 7.2V, 1700mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1700mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6846781589570 |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BL14 7.2V 1700mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Panasonic Lumix DMC-L1
Panasonic Lumix DMC-L1K
Panasonic Lumix DMC-L1KEG-K
Panasonic Lumix DMC-L1KEB-K
Panasonic Lumix DMC-LC1
Panasonic Lumix DMC-LC1B
Panasonic Lumix DMC-LC1EG-K
Panasonic Lumix DMC-LC40
Panasonic Lumix DMC-LC40A-K
Panasonic Lumix DMC-LC40B
Panasonic Lumix DMC-LC40D
Panasonic Lumix DMC-LC40K
Panasonic Lumix DMC-LC40S
Panasonic Lumix DMC-LC5
Panasonic Lumix DMC-LC5A-K
Panasonic Lumix DMC-LC5A-S
Panasonic Lumix DMC-LC5B
Panasonic Lumix DMC-LC5K
Panasonic Lumix DMC-LC5S


