Batteri til Panasonic Lumix DMC-GF6R, 7.2V, 1280mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1280mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BLG10 7.2V 1280mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Panasonic Lumix DMC-GF6R, 7.2V, 1280mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1280mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BLG10 7.2V 1280mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
95Kr
123Kr
Lader til Panasonic Lumix DMC-GF6R ( USB)
95Kr
123Kr
Lader til Panasonic Lumix DMC-GF6R ( USB)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Panasonic Lumix DMC-GF3
Panasonic Lumix DMC-GF3C
Panasonic Lumix DMC-GF3K
Panasonic Lumix DMC-GF3W
Panasonic Lumix DMC-GF5
Panasonic Lumix DMC-GF6
Panasonic Lumix DMC-GF6K
Panasonic Lumix DMC-GF6R
Panasonic Lumix DMC-GF6T
Panasonic Lumix DMC-GF6W
Panasonic Lumix DMC-GF6X
Panasonic Lumix DMC-GX7
Panasonic Lumix DMC-GX7K
Panasonic Lumix DMC-GX80
Panasonic Lumix DMC-GX85
Panasonic Lumix DMC-LX100
Panasonic Lumix DMC-LX100K
Panasonic Lumix DMC-LX100S
Panasonic Lumix DMC-S6
Panasonic Lumix DMC-ZS60
Panasonic Lumix DMC-ZS70
Panasonic Lumix DMC-ZS80
Panasonic Lumix DMC-ZS100
Panasonic Lumix DMC-ZS110
Panasonic Lumix DMC-ZS200
Panasonic Lumix DMC-TX1
Panasonic Lumix DMC-TZ80
Panasonic Lumix DMC-TZ81
Panasonic Lumix DMC-TZ85
Panasonic Lumix DMC-TZ100
Panasonic Lumix DMC-TZ101
Panasonic Lumix DC-ZS70
Panasonic Lumix DC-ZS80
Panasonic Lumix DC-ZS200
Panasonic Lumix DC-GX9
Panasonic Lumix DC-G100
Panasonic Lumix DC-LX100 II
