Batteri til Panasonic LUMIX DC-GH5S-K, 7.2V, 2200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6868883737732 |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BLK22 7.2V 2200mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Panasonic LUMIX DC-GH5S-K, 7.2V, 2200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6868883737732 |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BLK22 7.2V 2200mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Panasonic Lumix DC-S5
Panasonic Lumix DC-S5K
Panasonic Lumix G9
Panasonic Lumix GH5
Panasonic Lumix GH5S
Panasonic DC-GH5M2M
Panasonic DC-S5M2XW
Panasonic LUMIX DC-G9-K
Panasonic LUMIX DC-G9L
Panasonic LUMIX DC-GH5M
Panasonic LUMIX DC-GH5M-K
Panasonic LUMIX DC-GH5S-K
Panasonic LUMIX DC-S5K-K
Panasonic Lumix DC-S5KK
Panasonic Lumix GH5 II
Panasonic Lumix GH6
Panasonic Lumix S5 II
Panasonic Lumix S5 IIX
Panasonic Lumix G9 II
