Batteri til Panasonic HX-WA03W, 3.7V, 1800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6821007200891 |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic VW-VBX090 3.7V 1800mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Panasonic HX-WA03W, 3.7V, 1800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6821007200891 |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic VW-VBX090 3.7V 1800mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Panasonic HX-WA03
Panasonic HX-WA03H
Panasonic HX-WA03W
Panasonic HX-WA2
Panasonic HX-WA20
Panasonic HX-WA20H
Panasonic HX-WA20W
Panasonic HX-WA2A
Panasonic HX-WA2D
Panasonic HX-WA2GK
Panasonic HX-WA3
Panasonic HX-WA30
Panasonic HX-WA30A
Panasonic HX-WA30D
Panasonic HX-WA30GK
Panasonic HX-WA30K
Panasonic HX-WA30W
Panasonic HX-WA3GK
Panasonic WA2
Panasonic WA20


