Batteri til Panasonic HX-DC1EB-R, 3.7V, 1200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic VW-VBX070 3.7V 1200mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Panasonic HX-DC1EB-R, 3.7V, 1200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic VW-VBX070 3.7V 1200mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Panasonic HM-TA2
Panasonic HX-DC1
Panasonic HX-DC10
Panasonic HX-DC10EB-K
Panasonic HX-DC10EF-K
Panasonic HX-DC10GK
Panasonic HX-DC15
Panasonic HX-DC1EB-H
Panasonic HX-DC1EB-K
Panasonic HX-DC1EB-R
Panasonic HX-DC1EB-W
Panasonic HX-DC1EF-H
Panasonic HX-DC1EG-H
Panasonic HX-DC1EG-P
Panasonic HX-DC1GK
Panasonic HX-DC2
Panasonic HX-DC2EG-H
Panasonic HX-DC2EG-W
Panasonic HX-DC2GK
Panasonic HX-DC2H
Panasonic HX-DC2W
Panasonic HX-DC3
Panasonic HX-DC3GK
Panasonic HX-DC3K
Panasonic HX-DC3R
Panasonic HX-DC3W
Panasonic HX-W2
Panasonic HX-WA10
Panasonic HX-WA10EB-A
Panasonic HX-WA10EB-D
Panasonic HX-WA10EB-K
Panasonic HX-WA10EG-A
Panasonic HX-WA10EG-D
Panasonic HX-WA10EG-K
Panasonic HX-WA10GK
Panasonic HX-WA20
Panasonic HM-TA20


