Batteri til Panasonic HX-A500, 3.7V, 1500mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic VSB0526 3.7V 1500mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Panasonic HX-A500, 3.7V, 1500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic VSB0526 3.7V 1500mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
