Batteri til Panasonic FZ-VZSU95JS, 7.2V, 49Wh/6800mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 49Wh/6800mAh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic FZ-VZSU94 7.2V 49Wh/6800mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Panasonic FZ-VZSU95JS, 7.2V, 49Wh/6800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 49Wh/6800mAh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic FZ-VZSU94 7.2V 49Wh/6800mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
