Batteri til Panasonic EZ7960LZ1S-B, 21.6V, 4000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Gtin | 68026677708797 |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic EY9L60 21.6V 4000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Panasonic EZ7960LZ1S-B, 21.6V, 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Gtin | 68026677708797 |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic EY9L60 21.6V 4000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Panasonic EY3760B
Panasonic EY7460LN2S
Panasonic EY7460LZ2S
Panasonic EY7460LZ2S31
Panasonic EY7460X
Panasonic EY7960
Panasonic EY7960LN2S
Panasonic EY7960LZ2S31
Panasonic EY7960X
Panasonic EZ3760
Panasonic EZ37C1
Panasonic EZ7460
Panasonic EZ7460LZ1S-B
Panasonic EZ7460X-B
Panasonic EZ7960
Panasonic EZ7960LZ1S-B
Panasonic EZ7960X-B
