Batteri til Panasonic DE-A98, 7.2V, 1280mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1280mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6858407653553 |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BLG10 7.2V 1280mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Panasonic DE-A98, 7.2V, 1280mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1280mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6858407653553 |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BLG10 7.2V 1280mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Panasonic Lumix DMC-GF3
Panasonic Lumix DMC-GF3C
Panasonic Lumix DMC-GF3K
Panasonic Lumix DMC-GF3W
Panasonic Lumix DMC-GF5
Panasonic Lumix DMC-GF6
Panasonic Lumix DMC-GF6K
Panasonic Lumix DMC-GF6R
Panasonic Lumix DMC-GF6T
Panasonic Lumix DMC-GF6W
Panasonic Lumix DMC-GF6X
Panasonic Lumix DMC-GX7
Panasonic Lumix DMC-GX7K
Panasonic Lumix DMC-GX80
Panasonic Lumix DMC-GX85
Panasonic Lumix DMC-LX100
Panasonic Lumix DMC-LX100K
Panasonic Lumix DMC-LX100S
Panasonic Lumix DMC-S6
Panasonic Lumix DMC-ZS60
Panasonic Lumix DMC-ZS70
Panasonic Lumix DMC-ZS80
Panasonic Lumix DMC-ZS100
Panasonic Lumix DMC-ZS110
Panasonic Lumix DMC-ZS200
Panasonic Lumix DMC-TX1
Panasonic Lumix DMC-TZ80
Panasonic Lumix DMC-TZ81
Panasonic Lumix DMC-TZ85
Panasonic Lumix DMC-TZ100
Panasonic Lumix DMC-TZ101
Panasonic Lumix DC-ZS70
Panasonic Lumix DC-ZS80
Panasonic Lumix DC-ZS200
Panasonic Lumix DC-GX9
Panasonic Lumix DC-G100
Panasonic Lumix DC-LX100 II
