Batteri til Panasonic CF-VZSU30A, 7.4V, 7400mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 7400mAh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU30 7.4V 7400mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Panasonic CF-VZSU30A, 7.4V, 7400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 7400mAh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU30 7.4V 7400mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
