Batteri til Panasonic CF-C2AECCHCE, 10.8V, 6800mAh/70Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 6800mAh/70Wh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU80U 10.8V 6800mAh/70Wh |
679 Kr 882Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Panasonic CF-C2AECCHCE, 10.8V, 6800mAh/70Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 6800mAh/70Wh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU80U 10.8V 6800mAh/70Wh |
679 Kr 882Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
