Batteri til Olympus VG-130, 3.7V, 1350mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1350mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Olympus Li-70B 3.7V 1350mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Olympus VG-130, 3.7V, 1350mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1350mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Olympus Li-70B 3.7V 1350mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Olympus D-700
Olympus D-705
Olympus D-710
Olympus D-715
Olympus D-745
Olympus FE-4020
Olympus FE-4040
Olympus FE-5040
Olympus VG-110
Olympus VG-120
Olympus VG-130
Olympus VG-140
Olympus VG-145
Olympus VG-150
Olympus VG-160
Olympus VR-120
Olympus VR-130
Olympus VR-140
Olympus VR-145
Olympus X-940
Olympus X-990


