Batteri til Olympus STYLUS SH-60, 3.7V, 1300mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1300mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Olympus Li-90B 3.7V 1300mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Olympus STYLUS SH-60, 3.7V, 1300mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1300mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Olympus Li-90B 3.7V 1300mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Olympus STYLUS SH-3
Olympus STYLUS SH-60
Olympus STYLUS SP-100EE
Olympus STYLUS TG-1 HIS TOUGH
Olympus STYLUS TG-2
Olympus STYLUS TG-2 TOUGH
Olympus STYLUS TG-3 TOUGH
Olympus TOUGH TG-5
Olympus TOUGH TG-6
Olympus Powers Stylus SP-100
Olympus SH-50 his
Olympus Stylus XZ-2
Olympus Stylus XZ-2 his
Olympus Stylus XZ-2 iHS
Olympus TG-1
Olympus TG-Tracker
Olympus Tough TG-1
Olympus Tough TG-1 His
Olympus Tough TG-1 iHS
Olympus Tough TG-2
Olympus Tough TG-2 his
Olympus Tough TG-2 iHS
Olympus Tough TG-3
Olympus Tough TG-4
Olympus Stylus Tough TG-Tracker
Olympus OM SYSTEM Tough TG-6
Olympus OM SYSTEM Tough TG-7


