Batteri til Olympus PS-BLS5, 7.6V, 2200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Olympus BLS-5 7.6V 2200mAh 2 Batteri |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Olympus PS-BLS5, 7.6V, 2200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Olympus BLS-5 7.6V 2200mAh 2 Batteri |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Olympus E-System E-400
Olympus E-System E-410
Olympus E-System E-420
Olympus E-System E-450
Olympus E-System E-600
Olympus E-System E-620
Olympus E-420
Olympus E-620
Olympus E-P1
Olympus E-P2
Olympus OM-D E-M10
Olympus OM-D E-M10 Mark II
Olympus OM-D E-M10 Mark III
Olympus OM-D E-M10 Mark IV
Olympus E-M10
Olympus E-P3
Olympus E-PC2
Olympus E-PL1s
Olympus E-PL2
Olympus E-PL3
Olympus E-PL5
Olympus E-PL6
Olympus E-PL7
Olympus E-PL8
Olympus E-PM1
Olympus E-PM2
Olympus PEN E-P1
Olympus PEN E-P2
Olympus PEN E-P7
Olympus PEN E-P3
Olympus PEN E-PL2
Olympus PEN E-PL3
Olympus PEN E-PL5
Olympus PEN E-PL6
Olympus PEN E-PM1
Olympus PEN E-PM2
Olympus Stylus 1
Olympus Stylus 1s


