Batteri til Olympus PEN E-PL2, 7.6V, 2200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6894306755975 |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Olympus BLS-5 7.6V 2200mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Olympus PEN E-PL2, 7.6V, 2200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6894306755975 |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Olympus BLS-5 7.6V 2200mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Olympus E-System E-400
Olympus E-System E-410
Olympus E-System E-420
Olympus E-System E-450
Olympus E-System E-600
Olympus E-System E-620
Olympus E-420
Olympus E-620
Olympus E-P1
Olympus E-P2
Olympus OM-D E-M10
Olympus OM-D E-M10 Mark II
Olympus OM-D E-M10 Mark III
Olympus OM-D E-M10 Mark IV
Olympus E-M10
Olympus E-P3
Olympus E-PC2
Olympus E-PL1s
Olympus E-PL2
Olympus E-PL3
Olympus E-PL5
Olympus E-PL6
Olympus E-PL7
Olympus E-PL8
Olympus E-PM1
Olympus E-PM2
Olympus PEN E-P1
Olympus PEN E-P2
Olympus PEN E-P7
Olympus PEN E-P3
Olympus PEN E-PL2
Olympus PEN E-PL3
Olympus PEN E-PL5
Olympus PEN E-PL6
Olympus PEN E-PM1
Olympus PEN E-PM2
Olympus Stylus 1
Olympus Stylus 1s


