Batteri til Nikon Z7, 7V, 2300mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7V |
| Kapasitet | 2300mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL15 7V 2300mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Nikon Z7, 7V, 2300mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7V |
| Kapasitet | 2300mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL15 7V 2300mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Nikon P520
Nikon V1
Nikon Z8
Nikon 1 V1
Nikon Coolpix D7000
Nikon Coolpix D800
Nikon D500
Nikon D600
Nikon D610
Nikon D7000
Nikon D7100
Nikon D7200
Nikon D750
Nikon D7500
Nikon D780
Nikon D800
Nikon D800E
Nikon D810
Nikon D810A
Nikon D850
Nikon Digital SLR D800
Nikon MB-D11
Nikon MB-D16
Nikon MB-D12
Nikon MB-D14
Nikon MB-D15
Nikon MB-D17
Nikon MB-D18
Nikon MB-N10
Nikon MB-N11
Nikon MD-D16
Nikon MH-25a
Nikon WT-7
Nikon Z5
Nikon Z6
Nikon Z6II
Nikon Z7
Nikon Z7II
Nikon Z 5
Nikon Z 6
Nikon Z 7
Nikon Z 7 Q3
Nikon Z7Q3
Nikon Z7 II
Nikon Z6 II


