Batteri til Nikon MH24a, 7.4V, 1500mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL14 7.4V 1500mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Nikon MH24a, 7.4V, 1500mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL14 7.4V 1500mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Nikon D3400
Nikon D5600
Nikon D7800
Nikon P7100
Nikon Coolpix P7000
Nikon Coolpix P7100
Nikon Coolpix P7700
Nikon Coolpix P7800
Nikon D3100
Nikon D3100 DSLR
Nikon D3200
Nikon D3200 DSLR
Nikon D3300
Nikon D5100
Nikon D5100 DSLR
Nikon D5200
Nikon D5300
Nikon D5500
Nikon DSLR D3100
Nikon DSLR D3200
Nikon DSLR D3300
Nikon DSLR D5100
Nikon DSLR D5200
Nikon DSLR D5300


