Batteri til Nikon D810, 10.8V, 2500mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL18 10.8V 2500mAh 2 Batteri |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Nikon D810, 10.8V, 2500mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL18 10.8V 2500mAh 2 Batteri |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
