Batteri til Nikon D80, 7.4V, 2650mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 2650mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL3e 7.4V 2650mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Nikon D80, 7.4V, 2650mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 2650mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL3e 7.4V 2650mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.


