Batteri til Nikon D2Xs, 11.1V, 3200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 3200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL4 11.1V 3200mAh 2 Batteri |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Nikon D2Xs, 11.1V, 3200mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 3200mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL4 11.1V 3200mAh 2 Batteri |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.


