Batteri til Neato XV-15, 7.2V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Neato |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Neato 945-0005 7.2V 3000mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Neato XV-15, 7.2V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Neato |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Neato 945-0005 7.2V 3000mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
