Batteri til Milwaukee V18 DD, 18V, 4000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Milwaukee 48 11 2050 18V 4000mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Milwaukee V18 DD, 18V, 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Milwaukee 48 11 2050 18V 4000mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
