Batteri til Milwaukee JAN-38, 2.4V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 2.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Milwaukee 48-11-0100 2.4V 3000mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Milwaukee JAN-38, 2.4V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 2.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Milwaukee 48-11-0100 2.4V 3000mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
