359Kr
466Kr
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Milwaukee 48-11-2401 12V 1500mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Milwaukee 48-11-2401 12V 1500mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
