Batteri til Milwaukee 0490-20, 3.6V, 3500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Milwaukee 48-11-0490 3.6V 3500mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Milwaukee 0490-20, 3.6V, 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Milwaukee 48-11-0490 3.6V 3500mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
