Batteri til Milwaukee 0218-1, 9.6V, 3300mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Milwaukee 48-11-0080 9.6V 3300mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Milwaukee 0218-1, 9.6V, 3300mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Milwaukee |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Milwaukee 48-11-0080 9.6V 3300mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
