Batteri til Miele Scout RX1, 14.4V, 2600mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Miele |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Miele 9702922 14.4V 2600mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Miele Scout RX1, 14.4V, 2600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Miele |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Miele 9702922 14.4V 2600mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
