Batteri til Miele 1010042, 25.2V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Miele |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Miele HX-LA 25.2V 2500mAh |
899 Kr 1 168Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Miele 1010042, 25.2V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Miele |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Miele HX-LA 25.2V 2500mAh |
899 Kr 1 168Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
