Batteri til Metabo BS 14.4 LTX Impuls 6.02143.61, 14.4V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Gtin | 6887765558748 |
| Merke | Batteri til Metabo |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Metabo SSD 14.4 LT 14.4V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Metabo BS 14.4 LTX Impuls 6.02143.61, 14.4V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Gtin | 6887765558748 |
| Merke | Batteri til Metabo |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Metabo SSD 14.4 LT 14.4V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Metabo BS 14.4 6.02105.50
Metabo BS 14.4 6.02105.51
Metabo BS 14.4 LT Compact 6.02137.55
Metabo BS 14.4 LT Impuls 6.02137.50
Metabo BS 14.4 LT Quick 6.02107.50
Metabo BS 14.4 LTX Impuls
Metabo BS 14.4 LTX Impuls 6.02143.50
Metabo BS 14.4 LTX Impuls 6.02143.61
Metabo RC 14.4 - 18 6.02106.00
Metabo SB 14.4 LT Impuls 6.02140.50
Metabo SSD 14.4 LT
Metabo SSD 14.4 LT 6.02125.50
Metabo SSD 14.4 LT/LTX 6.02125.85
Metabo SSW 14.4 LT
Metabo SSW 14.4 LT 6.02126.50
Metabo SSW 14.4 LT/LTX 6.02126.85
Metabo ULA 14.4 6.02311.00
Metabo ULA 14.4-18
