Batteri til Metabo 6.25471.00, 9.6V, 2100mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Merke | Batteri til Metabo |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Metabo BS 9.6 9.6V 2100mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Metabo 6.25471.00, 9.6V, 2100mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Merke | Batteri til Metabo |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Metabo BS 9.6 9.6V 2100mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

