Batteri til Medion PA71HS, 15V, 66Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 66Wh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion PA70BAT-4 15V 66Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Medion PA71HS, 15V, 66Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 66Wh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion PA70BAT-4 15V 66Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
