Batteri til Medion MD98733 A, 15V, 45Wh/3000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 45Wh/3000mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion US55-4S3000-S1L5 15V 45Wh/3000mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Medion MD98733 A, 15V, 45Wh/3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 45Wh/3000mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion US55-4S3000-S1L5 15V 45Wh/3000mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
