Batteri til Medion E15407, 7.6V, 6000mAh/45.6WH
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 6000mAh/45.6WH |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion 4569127-2S 7.6V 6000mAh/45.6WH |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Medion E15407, 7.6V, 6000mAh/45.6WH
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 6000mAh/45.6WH |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion 4569127-2S 7.6V 6000mAh/45.6WH |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

