Batteri til Medion Akoya P7647, 15V, 3000mAh/45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 3000mAh/45Wh |
| Gtin | 6893639519032 |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion A41-D17 15V 3000mAh/45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Medion Akoya P7647, 15V, 3000mAh/45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 3000mAh/45Wh |
| Gtin | 6893639519032 |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion A41-D17 15V 3000mAh/45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Kompatible modeller:
-
Medion Akoya E7415
Medion Akoya E7415T
Medion Akoya E7411
Medion Akoya E7416
Medion Akoya E7417
Medion Akoya E7418
Medion Akoya P7637
Medion Akoya P7639
Medion Akoya P7640
Medion Akoya E7419
Medion Akoya E7421
Medion Akoya P7647
Medion Akoya P77643
Medion Akoya P7648
Medion Akoya P7651
Medion Akoya P7652
Medion Akoya P7644
Medion Akoya E7420
Medion Akoya E7423
Medion Akoya E7425
Medion Akoya P7643
