Batteri til Medion Akoya E6436, 15.12V, 44Wh/2950mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.12V |
| Kapasitet | 44Wh/2950mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion A41-E15 15.12V 44Wh/2950mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Medion Akoya E6436, 15.12V, 44Wh/2950mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.12V |
| Kapasitet | 44Wh/2950mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion A41-E15 15.12V 44Wh/2950mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
