Batteri til Medion 9987309, 14.4V, 5200mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion BTP-D9BM 14.4V 5200mAh |
489 Kr 635Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Medion 9987309, 14.4V, 5200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion BTP-D9BM 14.4V 5200mAh |
489 Kr 635Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Medion Akoya E6213
Medion Akoya E6214
Medion Akoya E6220
Medion Akoya E6224
Medion Akoya E6226
Medion Akoya P6622
Medion Akoya P6624
Medion Akoya P6626
Medion Akoya P6630
Medion MD97404
Medion MD97545
Medion MD97546
Medion MD97493
Medion MD97557
Medion MD97724
Medion MD97671
Medion MD98250
Medion MD98330
Medion MD98390
Medion MD98560
Medion MD98630
Medion MD98650
Medion 9987309
