Batteri til Medion 2ICP5/71/120, 7.4 V, 5000mAh/37Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4 V |
| Kapasitet | 5000mAh/37Wh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion MF50-2S5000-P1L1 7.4 V 5000mAh/37Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Medion 2ICP5/71/120, 7.4 V, 5000mAh/37Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4 V |
| Kapasitet | 5000mAh/37Wh |
| Merke | Batteri til Medion |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Medion MF50-2S5000-P1L1 7.4 V 5000mAh/37Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
