Batteri til Makita DC40RA, 40V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 40V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Makita |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Makita BL4020 40V 2500mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Makita DC40RA, 40V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 40V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Makita |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Makita BL4020 40V 2500mAh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
