Batteri til Makita 6722DW, 4.8V, 2000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 4.8V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Makita |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Makita TL00000012 4.8V 2000mAh |
249 Kr 323Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Makita 6722DW, 4.8V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 4.8V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Makita |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Makita TL00000012 4.8V 2000mAh |
249 Kr 323Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
