Batteri til Makita 6010SDW, 7.2V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Makita |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Makita 678037-1 7.2V 3000mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Makita 6010SDW, 7.2V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Makita |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Makita 678037-1 7.2V 3000mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
