Batteri til MVVM2 Apple MacBook Pro 16 inch, 11.36V, 99.8Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.36V |
| Kapasitet | 99.8Wh |
| Merke | Batteri til Apple |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | A2113 11.36V 99.8Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til MVVM2 Apple MacBook Pro 16 inch, 11.36V, 99.8Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.36V |
| Kapasitet | 99.8Wh |
| Merke | Batteri til Apple |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | A2113 11.36V 99.8Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Apple MacBook Pro 16 inch 2019
Apple MacBook Pro 16 inch 2020
610-00533 Apple MacBook Pro 16 inch
A2113 Apple MacBook Pro 16 inch
A2141 Apple MacBook Pro 16 inch
A2141 (EMC 3347) Apple MacBook Pro 16 inch
Apple MacBook Pro 16 inch A2141 (2019) EMC 3347
Apple MacBook Pro 16 inch A2141 (2020) EMC 3347
Apple MacBook Pro 16 inch A2141 (2019)
MacBookPro16,1 Apple MacBook Pro 16 inch
MacBookPro16,4 Apple MacBook Pro 16 inch
MVVJ2 Apple MacBook Pro 16 inch
MVVJ2LL/A Apple MacBook Pro 16 inch
MVVJ2xx/A Apple MacBook Pro 16 inch
MVVL2 Apple MacBook Pro 16 inch
MVVL2LL/A Apple MacBook Pro 16 inch
MVVL2xx/A Apple MacBook Pro 16 inch
MVVK2 Apple MacBook Pro 16 inch
MVVK2LL/A Apple MacBook Pro 16 inch
MVVK2xx/A Apple MacBook Pro 16 inch
MVVM2 Apple MacBook Pro 16 inch
MVVM2LL/A Apple MacBook Pro 16 inch
MVVM2xx/A Apple MacBook Pro 16 inch
