Batteri til Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AHP9 83DK, 15.36V, 71Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 71Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L22C4PA1 15.36V 71Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AHP9 83DK, 15.36V, 71Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 71Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L22C4PA1 15.36V 71Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Lenovo Yoga 7 14IRL8
Lenovo Yoga 7 82YL
Lenovo Yoga 7 14ARP8
Lenovo Yoga 7 14ARP8 82YM
Lenovo Yoga 7 16IRL8
Lenovo Yoga 7 16IRL8 82YN
Lenovo Yoga 7 16ARP8
Lenovo Yoga 7 16ARP8 83BS
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 83DJ
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AHP9
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AHP9 83DK
Lenovo Yoga 7 2-in-1 16IML9
Lenovo Yoga 7 2-in-1 16IML9 83DL
Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AHP9
Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AHP9 83DM
