Batteri til Lenovo ThinkPad X220S, 11.1V, 94WH
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 94WH |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1028 11.1V 94WH |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Lenovo ThinkPad X220S, 11.1V, 94WH
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 94WH |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1028 11.1V 94WH |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

