Batteri til Lenovo ThinkPad T470S 20HF005QUK, 11.1V, 24Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 24Wh |
| Gtin | 6856518471789 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 00HW024 11.1V 24Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo ThinkPad T470S 20HF005QUK, 11.1V, 24Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 24Wh |
| Gtin | 6856518471789 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 00HW024 11.1V 24Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad T460S
Lenovo ThinkPad T470S
Lenovo ThinkPad T470S 20HF0004MD
Lenovo ThinkPad T470S 20HF000WGM
Lenovo ThinkPad T470S 20HF001CZA
Lenovo ThinkPad T470S 20HF001EZA
Lenovo ThinkPad T470S 20HF003NMN
Lenovo ThinkPad T470S 20HF0057PB
Lenovo ThinkPad T470S 20HF005QUK
Lenovo ThinkPad T470S 20HF0067MZ
Lenovo ThinkPad T470S 20JS002CGM
Lenovo ThinkPad T470S 20JS002DHV
