Lader til Lenovo ThinkPad S2-2017, 20V, 5A, 100W, Type C
| Spenning | 20V |
|---|---|
| Strøm | 5A |
| Effekt | 100W |
| Mål plugg | Type C |
| Merke | Lader til Lenovo |
| Kategori | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo 100W 20V 5A Type C |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Lenovo ThinkPad S2-2017, 20V, 5A, 100W, Type C
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 20V |
| Strøm | 5A |
| Effekt | 100W |
| Mål plugg | Type C |
| Merke | Lader til Lenovo |
| Kategori | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo 100W 20V 5A Type C |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader Modell/Delenummer:
Lader Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad S2-2016
Lenovo ThinkPad S2-2017
Lenovo ThinkPad X280
Lenovo ThinkPad X1 Tablet 2016
Lenovo ThinkPad X1 Tablet 2017
Lenovo ThinkPad E480
Lenovo ThinkPad E580
Lenovo ThinkPad R480
Lenovo ThinkPad S1-2018
Lenovo ThinkPad X380
Lenovo ThinkPad yoga Y9000X
Lenovo Miix 720
LenovoYoga 910
LenovoYoga 720 13″
Lenovo Yoga 910-13IKB 80VF
Lenovo Idea Pad5 Pro16
Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAP7
